Ara Yazı

Blog’u çok boşladım. Kış çok ama çok soğuktu. Kendimi spora verdim. İş hayatına alışmam zaman alıyor. Kış çok sertti. Üzerime bir tembellik çökmüştü. Üzerimde hala bir tembellik var. Kış çok soğuk ve sertti. Üzerimdeki şey tembellik değil de biraz hedefsizlik gibi. Yalnızım. Şehir çok küçük. Kış lüzumsuz derecede yıprattı. Kendimi dizilere ve NBA maçlarına verdim. Hobilerime yönelecek motivasyonu bulamadım. Kış çok ama çok sert…

——————————

Kasım’dan beri olan biteni özetleyecek aslında özetin de biraz dışına çıkarak kapsamlıca yaşadıklarımı, hissettiklerimi, düşündüklerimi içeren bir yazı yazmayı düşünüyordum bu akşam. Bir de ekran karşısındakileri bile donduracağına emin olduğum kış boyu çektiğim videoları kabaca kolaj haline getirip kısa film haline getirmek istiyordum.

Yapamadım.

Çok video çekmişim, çok kar yağmış, çok zaman harcamam lazım. Hatta bir ara videoları hiç montajlamadan arka arkaya koysam mı diye düşündüm, sayamayacağım kadar çok var. Kısa film gibi olmasına uğraşmasam, ses görüntü denk getirmeye çalışmasam bile bu işi tamamlamam rahatlıkla bir haftamı alacaktır. Ki bunun bir hafta alacağını bilmem de bu işin bir ay sürmesi için yeterli bir sebeptir. Videoların önemli bir kısmını elemediğim sürece böyle bir video olmayacak.

——————————–

Yapamamamın bir diğer sebebi de bu işe girişmişken resim müzik video arşivimi biraz toparlamaya girişmiş bulunmam ve zaman kaybetmemdir.

Baktım sürekli bahane buluyorum. Daha fazla geciktirmeden ve blogun örümcek ağı tutmasını engellemek adına bir güncelleme yayınlama ihtiyacı duydum. Daha uzun ve detaylı bir yazı kesinlikle gelecek ama video işi yaş. Diğer yazıda anlatacaklarımın özeti de yukarıdaki ilk paragrafta.

One response to “Ara Yazı

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s